Palanga yra ryškus ir gyvas Lietuvos kurortas prie Baltijos jūros, kur poilsiautojai atvyksta pailsėti arba smagiai praleisti laiką. Čia gausu restoranų, kavinių, barų, yra koncertų salė, kazino, boulingo klubas, kino teatras. Kurortas apsuptas pušų ir jūros, dviračių takas tęsiasi 12 km. iš Palangos į Šventąją.

Palangoje yra jodinėjimo klubas, teniso kortai, baseinai, SPA paslaugos. Tiems, kurie nori atsipalaiduoti, gali ramiai pasivaikščioti gražiame kurorto parke ar prie jūros, aplankyti nuostabaus grožio botanikos sodą arba Gintaro muziejų.

Dažnai vyksta kultūriniai renginiai, spektakliai, koncertai. Palanga garsėja savo unikaliu Basanavičiaus gatvėje verdančiu gyvenimu. Gatvės pabaigą karūnuoja 450 metrų ilgio tiltas su nuostabiais vaizdais į jūrą ir pliažą. Jūs galite praleisti kiekvieną vakarą romantiškai, grožėdamiesi saulėlydžiais į jūrą.

Palanga garsėja savo auksinio smėlio paplūdimiais, gražiomis kopomis. Švelnus jūrinis klimatas ir grynas kurorto oras padės jums geriau jaustis, suteiks naujos energijos ir optimizmo. Tai kurortas, atitinkantis visų amžiaus grupių žmonių poreikius, tenkinantis įvairiausius pomėgius.